סיפורי הצלחה

הליווי של מאיה אפשר לי להיות יותר מדויק מול עצמי, להבין מה אני רוצה ומה נכון וראוי לי, ואיך אני עושה את כל זה תוך כדי שאני יותר מתוכנן, בעל הערכה עצמית שאינה תלויה בדבר, יותר שמח בחלקי ולוקח באופן יותר פרופורציונלי את החיים

משה בנימין פרץ, מנהל מכללה ואיש ציבור

את מאיה, הכרתי בתקופה מאוד מרגשת בחיי. הייתי על סף פתיחה של קליניקה עצמאית לרפואה סינית. ידעתי שאני יוצא לדרך חדשה וחיפשתי כלים שיעזרו לי להתמודד עם השינוי. בכל התקופה הזאת מאיה הייתה המצפן שלי.

היא עזרה לי לראות הרבה דברים שלא ראיתי קודם. היא עזרה לי לעשות סדר בבלאגן. אם אתם מרגישים תקועים, אם אתם יושבים ומחכים שמשהו יקרה, אם בא לכם לעשות שינוי אמיתי בחיים ובעסק, מאיה היא הבן אדם שאתם צריכים לדבר איתו. בהקשבה, סבלנות ואופטימיות אין קץ

רן לואל,
דיקור סיני

הגעתי למאיה כדי לצאת לאור עם העיסוק השני שלי והאהוב כל כך של הטיפול וההנחיה. בעקבות התהליך גם דייקתי את עצמי על הדרך בכל ההתנהלות בעסק הראשון והוותיק שלי בתחום השרטוט. בתחום הטיפול הלכנו על מהלך של מכירת סדרות של טיפולים בתשלום מראש.

 על ההתחלה סגרתי כבר כמה עסקאות של סדרות של טיפולים, כיום אני עובדת בעיקר בשיטה הזאת ומשלבת בין שני העסקים בהצלחה ובהנאה.

ענבר ליטר – טיפול בחרדות, מנחת דמיון מודרך ו NLP

פגשתי את מאיה בכנס שלה, הרגשתי שאני צריכה עזרה דחופה בכל מה שקשור בנושא הרווחה הכלכלית שלי, לא ממש הבנתי מה אני עושה לא נכון. רציתי התנהלות עסקית נכונה יותר ותוצאות גבוהות יותר.
שורה תחתונה, אני רואה תוצאות. הטלפון מצלצל ומצלצל.

חודש וחצי אחרי שהתחלנו היומן שלי כבר היה מלא חודש וחצי קדימה! עבדנו ביחד גם על התחלת הכנסה פאסיבית ואני גאה לספר שלפני מספר שבועות השקתי את ההרצאה האינטרנטית הראשונה שלי בנושא מצרים העתיקה וההרשמה אליה לא מפסיקה! מאיה לימדה אותי המון על העולם השיווקי, קיבלתי ממנה המון כלים, יש תחושה טובה שיש כאן מישהי שאפשר לסמוך עליה והיא כאן עבורי. ממליצה בחום.

יסמין ברגנר, אומנית רב תחומי, מלווה רוחנית באמצעות קעקועים וחוקרת

אחת המתנות היותר טובות שהענקתי לעצמי! קורס המורכב ממנעד שלם של מידע תיאורטי ומעשי, חיבור תודעתי, המוטיבציה והכלים שקיבלתי בקורס עזרו לי לפרוץ את כל החומות והערפל שנבנו בי במהלך השנים וגרמו לי לסגור את העסק.כעבור מספר שנים החלטתי להתחיל מחדש, מאפס. 

נרשמתי לקורס עם הרבה חששות וספקות. כבר במחצית הקורס, העסק התחיל לנוע, עוד הרבה לפני שתכננתי לפתוח אותו ולהתחיל לטפל. לא האמנתי שזה קורה! היום אני חודשיים אחרי הקורס והיומן שלי מיום ליום מתמלא. מעולם לא חשבתי על הקשר בין תודעה נקיה לעסק עובד. הקורס הזה הוכיח לי שיש הרבה מעבר לפעולות טכניות של פתיחת עסק.

רינת שוחט Lic.Ac מטפלת מומחית לרפואה סינית ויפנית לילדים מרפאת טאו דאו, חריש

אני אסטרולוגית 36 שנים ומאמנת אישית 12 שנים… ועדיין ולא ידעתי לשווק את יכולותיי וכישוריי באופן מקצועי ומדויק. בתחילת התהליך הגדרתי מטרה ברורה – עד סוף הקורס יומן עסקי שיש בו פגישות על בסיס יומי. כבר באמצע הגעתי ליעד הזה! 

אין ספק שהתוכנית מאפשרת לי לדייק ולחדד את מעשיי, ליהנות מהעשייה שלי ולהתפרנס כראוי ובכבוד !

איריס שפיצר אסטרולוגית ומאמנת אישית

באתי למאיה עם שאלה עסקית –  איך אני מזיזה את העסק שלי? רוב מה שעשיתי באותה שנה היה תוצאה ישירה של העבודה עם מאיה כשהיא נעשית בשתי רמות:
הרמה הראשונה – הרמה של כל השדים והפחדים  והסיכום שלה זה שהיום אני קמה בבוקר ואני יודעת שאני יכולה.

והרמה השנייה – זה מה צריך לעשות בשטח ואיך לעשות צעד-צעד בצורה מדויקת ומפורטת.
והשילוב של זה – שילוב מנצח!

ד"ר סיגל ביצור, מאמנת לאורח חיים בריא

הבנתי שעם כל כמה שאני איש עסקים מצליח אני לא מנהל את הזמן שלי, אלא הוא מנהל אותי… היום אני שמח לשתף שאני אדון לזמן שלי, חי בתחושת חופש פנימי, מנהל ולא מנוהל. וקיבלתי בעצם את עצמי בחזרה! זה שווה כל כסף וכל נסיעה שעשיתי מירושלים לתל אביב!

בולי לוי, קבלן מירושלים, נשוי ואב לארבעה

תודה על כלים פורצי תודעה והופכי תודעה שאת חולקת בדרך המאורגנת והמובנית שלך.  הכשרון שלך לארגן כל דבר במבנים מסודרים – החל משיעורים/ הרצאות מעניינים ומלאים בחומר תודעתי עמוק, ועד לשיטות המובנות ל"הורדת החלום לקרקע" – הוא כשרון מרשים ומעורר השראה צלולה.

תודה על הסדר, והמיקוד, ועל הדרייב! פלוס קיבלתי עוד טכניקות שמחדדות ומעגנות את תרגול המדיטציה שלי.
אני יוצאת מההכרות איתך עם מיומנויות שלא חלמתי שאי פעם יהיו לי או שאחשוב שארצה שיהיו לי, ועכשיו משמשות לי זרקור – שאני אשכרה אמצא את עצמי לא רק עלה ברוח היקום, אלא גם מתאמנת בלתכנן תוכניות פעולה, מפורקות לקטנות, וגם ליישם אותן. שם לי רוגע וסדר בחיים, לדעת שאני יודעת ויכולה לדעת, כל רגע מה הצעד הקרוב הבא. תודה."

ליברטי לונדון, טיפולי גוף והדרכת תנועה

הקול שלך והביטחון ששמעתי בו גרמו לי לקבוע פגישה איתך במיידית. זה הדיוק הזה, שדיברנו עליו באחד האימונים. כמובן שלא הצטערתי על הבחירה, אף לא לרגע. מצאתי מאמנת מקצועית, רהוטה, מאמנת מאומנת היטב שהובילה אותי ואת בן זוגי, איתו אני גם עובדת, בקבלת החלטות, עליות ומורדות עד שיצרנו את השינוי בחיינו. 

ליוות אותנו בכל קושי אם רגשי ואם מקצועי. קיבלנו כלים לניהול נכון יותר, למקצועיות מול הלקוחות ולהיות שלמים עם עצמנו. מצאתי לי מורה לחיים. מישהי שאני מרגישה איתה בגובה העיניים ויחד עם זאת תמיד יש לאן להביט מעלה אלייך וללמוד ממך. בהערכה רבה, וכמובן אהבה (כי אי אפשר שלא להתאהב בך)"

עינת קהת, מורה לפילאטיס

בעקבות תהליך האימון עם מאיה עברתי פריצת דרך משמעותית בהערכה המקצועית שלי. הפעולות שעשיתי בשטח היו מדויקות ומובנות בתהליך, ואף השותפה העסקית שלי הושפעה מכך. כל פגישת אימון הסתיימה בחיוך ובבהירות ,וכך יכולתי להתמקד בפעולות שנכונות לי ביותר כדי לקדם את העשייה שלי.

 אני מרגישה היום מאוזנת יותר ובטוחה בכישורים שלי והפגישות העסקיות שנעשו לאחר האימון, עלו באפקטיביות שלהן, במדרגה המקצועית. אין לי ספק שבזכות האימון החזון שלי ברור יותר ואיתו גם הפעולות שעלי לנקוט בדרך."

דפנה כהן, מעצבת

מדהים מהו כוחו של תהליך אימון. האימון עם מאיה מצליח לגעת בדיוק במקומות הנכונים, ברור לי בצורה מובהקת שהתוצאות שאני מצליח להשיג כיום הן פועל יוצא של התהליך שאני עובר באימון.כשאני חושב על זה אז זה ברור שלשעורי החיים ולתובנות שאני מרוויח באמצעות תהליך האימון הזה אין מחיר !!!

האימון גורם לי להרגיש מחויב לעצמי ולתהליך. ומכאן גם המחויבות לפעולה."

ארנון קסלר, בעל גן ילדים

כשהגעתי לסדנה שלך, היה לי ברור שאני רוצה שאת תאמני אותי, אך לא תיארתי לעצמי שאגיע למחוזות כל כך רחוקים בתהליך האימון אתך. אכן יש דברים שאנו בכלל לא יודעים שקיימים, והם מופלאים!

בזכות הליווי וההכוונה המקצועיים שלך, חיברתי קו בין נקודות, והיום אני מכירה את עצמי טוב יותר, מבינה יותר, ועושה- הרבה, הרבה יותר.

 תודה לך על האהבה הכנה, ועל כך שהיית נוכחת בתהליך האימון, כשאת נקייה משיפוטיות, מתעניינת באמת, ורוצה שאגשים את חלומותיי. פריטת החלום למטרות ויעדים ויישומם, קידמה אותי אל עבר מימושו. הכלים הרבים שנתת לי, מלווים אותי כבר כמה חודשים, ואני יודעת שאשתמש בהם תמיד. מאיה, את מאמנת גדולה, ובזכות עשייתך, יש לנו עולם טוב יותר, תודה מהלב

שירן כהן

"כבר מההתחלה הסתקרנתי מה הולך לקרות … חשבתי לי שהינה, סוף-סוף מישהו מדבר על "עצירה", מניח את זה על השולחן. וזה קורה בכל אחד מהמפגשים עם מאיה. העצירה, הנשימה, "הגעתי. אני כאן." 

ועכשיו אפשר להתחיל להתבונן מה קורה איתי ביחס לכישלון, לחזון , לתוכנית פעולה אקולוגית.

מאיה מביאה גוון אחר לליווי העסקי, נינוח יותר, שפוי יותר, כזה שמעז להישיר מבט לכישלונות, שעוזר מאוד לעשות סדר בבלגאן.
שתי שאלות קטנות שמאיה שאלה בשיעור האחרון בבת אחת ניגבו אבק שהצטבר סביב עניין הייעוד, החזון, חידדו הבנה.
ולפעמים זה מה שצריך. שמישהו מבחוץ ידבר, יעביר שיעור עם מצגת ואז… מגיעות הבנות חדשות. תודה לך מאיה שאפשרת לזה לקרות. תודה על השיעורים המלמדים, על הגישה שמציגה קצב אחר, נקודת מבט מיטיבה, קודם כל עבורי.

אילנה בר, מלווה נשים בתהליכי התפתחות אישית

מאיה עזרה לי בחיי המורכבים כיזם, איש משפחה ובשאר הזירות המורכבות של החיים. השיטה אותה פיתחה עוזרת לפשט את הדברים בצורה שונה, פשוטה ומאוד יעילה ולמעשה לימדה אותי איך להשתמש בכל הכוחות המצויים בי בלי שום תלות בשום דבר חיצוני.

 מינפתי ואף חידדתי את הרצונות שלי ולבסוף הגעתי למטרות וליעדים הרצויים לי. אני מאמין שאם השיטה עזרה לי בחיי המורכבים להגיע למטרות שלי, היא יכולה לעזור לעוד הרבה אנשים אחרים."

אייל, יזם ומנכל בחברות נדל"ן בתחום ההתחדשות העירונית